Sublimatsioontrükk

Valmistame eritellimusel tekstiilist aksessuaare nii naistele, meestele kui ka erinevas vanuses lastele. Meie kaelasidemete valik on lai ja peale pikkade lipsude, ristlipsude, ilurätikute, plastroonide ja kaelalehvide, valmistame veel erilahendustega tooteid klientide soovil. Suur osa meie toodangust läheb koolidele, riigiasutustele, vormirõivasteks ja ärimeeneteks. Samuti teeme kaelaseoseid erinevatele klubidele, turundusüritustele ja eraklientidele.

Meie sublimatsioonitehnoloogia võimaldab luua väga erilisi ja isikupäraseid aksesuaare, kingitusi või vormivõivaid. Lipsud ja muud tekstiilitooted valmivad kohapeal ja on 100% Eesti käsitöö. Tellida saab nii ettevõtte sümboolika, kaubamärgi kui ka rahvuslike motiividega aksessuaare. Valik on lai ja fantaasia lõputu… võta kindlasti ühendust, leiame koos just teile parima lahenduse.

1. KANGA DISAIN

Kui soovite leida enda logo, sümboolika või isegi joonistusega kaelaseost, siis meie sublimatsiooni tehnoloogia on kindlasti õige samm. Võimaldame teha tooteid kiiresti ja kogused ei pea olema suured. Samuti ei pea olema iga lipsu disain sama – saame printida erinevaid kujundusi sama kanga tüki peale. Küsimuste korral oskab meie tiim teid abistada ja soovi korral saame ise disainida teile sobivad lipsud.

Töötame oma klientidega alati väga lähedalt koos ja anname endast parima, et leiaksime innovaatilisi ja ilusaid lahendusi.

2. TRÜKKIMINE

Sublimatsioontrükki teostame valgel kangal, mis sisaldab vähemalt 70% polüestrit. Trükime veepõhise värvi sublimatsioonipaberile ja kanname selle kuumutates kangasse. Tulemus jääb pehme ja sile – väga sarnane kootud kangale. Värvid on kirevad ja selged.

Maksimaalne pressitav trükiala on 110 x 85cm ja kangas peab olema vastupidav 200C temperatuurile. Sublimatsioontrükki saame pakkuda ainult kangatükkidele, mitte valmis õmmeldud riietele.

3. VIIMISTLUS

Õmbleme teile soovitud kaelaseose prinditud kangast. Saate valida lipsu/salli suuruse ja teatada meid erisoovidest. Kiidame heaks innovatsioonilisi mõtteid ja alati üritame klientidele vastu tulla, et leiaksime koos parima lahenduse. Kogu meie toodang valmib Tallinnas asuvas vabrikus ja õmbleme ainult käsitööna. See tagab meile kvaliteetse tulemuse nii lõikes kui õmbluses.

TEHTUD TÖÖD