kangad

Me hoiame laos üle 500 erineva kanga, millest valmivad klientide soovil erinevad tooted. Anname endast parima, et pakkuda suurt valikut. Uuendame oma kangaid peaaegu igakuiselt, jälgides trende ja arvestades kõigi maitsetega.Vastavalt kliendi soovidele saame Euroopa parimate kangatootjate juures lasta kududa personaliseeritud kangad, millest saame valmistada kaelasiduseid.

 

Juhul, kui te ei leia meie kangavalikust sobivat materjali, aga soovite saada kaelaseost, siis teeme ka klientide enda kangast lipse. See on olnud populaarne lahendus pulmalistele ja teistele pidulistele.

VABRIK JA ÕMBLEJAD

Meie Kadaka teel asuv vabrik on lipse tootnud juba üle 25. aasta. Nagu igal heal lapsel, on ka meie vabrikul olnud mitu nime. Küll on aastate jooksul muutunud sortiment, töötajate arv ja omanikud, kuid meie tublid õmblejad on siin lipse õmmelnud juba 20. aastat. See pikaajaline kogemus väljendub töö kvaliteedis ja oskus märgata detaile. Meie õmblejad suudavad pakkuda suurepäraseid tulemusi ka kõikidele eritöödele.

 

Töö protsess on palju edukam ja tulemused palju paremad, kui inimesed oskavad oma ala väga hästi!

ERITELLIMUSED

Kui soovid oma pruutneitsitele ja poissmeestele samasuguseid rõiva aksessuaare või tahad töötajatele soetada tänutäheks ühesugused lipsud oma etiketiga? Äkki hoopis oled otsinud mehele ja pojale ühesugust kikit või soovid suguvõsakokkutulekul kanda oma perega samasuguseid kaelaseoseid?

 

Kõik on võimalik! Võta meiega ühendust ja me saame abistada idee välja nuputamise ja teostusega.

 

mine kontakti lehele