Pulma aksessuaarid ühest kohast

Südamlikud õnnesoovid eelseisva tähtsündmuse puhul!

Pulmapäev on üks olulisemaid päevi inimese elus ning selle õnnestumiseks on vaja miljonit pisiasja… Aitame teha ühe osa ettevalmistamisest teie jaoks lihtsamaks.
Meil on Eesti suurim valik ühevärvilisi ja erinevate mustritega lipse, kikilipse, lehve, ilurätikuid ning muid aksessuaare millega lisada puuduv aktsent noorpaari või pruutneitsite/isameeste pidurõivastele. Oleme välja töötanud eraldi lipsud ja kikilipsud ka igas vanuses lastele.

Tootevalikut saab sirvida meie kodulehel või tulla kohale esinduskauplusesse, kus saame juba koos üle vaadata kuidas erinevad kangad pulmaülikonnaga kokku sobivad.

Suur valik tooteid on olemas kohapeal ja saab soetada kohe. Kui soovite suuremat kogust või leiate hoopis meie kangavalikust endale meelepärase värvi/mustri, siis tellimused täidame enamasti 2-5 tööpäevaga.

Tooted teie enda kujundusega

Kui meie tootevalikust ei leidu sobivat värvi või mustrit ei tasu kurvastada. Saame valmistada ka 100% kliendi soovidele vastavaid tooteid.

Kui olete valinud pulmapäevale läbiva värvitooni, loonud originaalmustri või päris oma logo siis saame kujundada ja trükkida kõigepealt kanga ning seejärel valmistada vajalikud tooted – lipsud, kaelarätikud või miks mitte pruudile sukapael.

Erilahendused pulmadeks

Lisaks aksessuaaridele saame valmistada tooteid, mis loovad pulmadele unustamatu ja erilise atmosfääri – pulmakujunduse või pruutpaari initsiaalidega pulmalipp, autolipud, laudlinad, linikud, altaripadjad jm. Põnevamatest projektidest oleme trükkinud pruudi enda loodud kujundusega kleidikangaid ning 30m pika pulmavaiba millel pruutpaar kõndis käsikäes altari ette, et öelda „Jah“.

Kui soovite pidupäeva ehteks erilisi ja kordumatuid detaile mis panevad külalised ahhetama ja jäävad kauaks meelde siis aitame hea meelega!

Võtke julgelt meiega ühendust

Hoiame silma peal nii lipsu- kui ka pulmatrendidel. Võtke meie ühendust e-mailil info@lipsud.ee või helistage 527 3164. Vastame teie küsimustele, vajadusel lepime kokku sobiva aja, et saaksite tulla meie esinduskauplusesse toodetega tutvuma.

vali värv ..

ja leia omale see õige